Cosmolot

Космолот: Вигравайте максимум у Coin Volcano

Coin Volcano демо слот

coin volcano logo

Ігровий автомат Coin Volcano розроблений компанією 3 Oaks Gaming 10 серпня 2023 року. За короткий час слот встиг заслужити увагу гравців, завдяки великій кількості функцій, великим виплатам, якісній графіці.

Розглянемо таблицю з технічними характеристиками ігрового автомата.

coin volcano logo

Coin Volcano 🌋! Оце джекпот!

Перевір вдачу!

Огляд характеристик слота Coin Volcano

Розглянемо таблицю з технічними характеристиками ігрового автомата.

Характеристика Опис
Провайдер 3 Oaks Gaming
Дата виходу в реліз 10.08.2023 г.
Показник віддачі 95,66 %
Волатильність Середньо-висока
Кількість барабанів 3
Кількість рядів 3
Мобільна версія (адаптація) Є
Джек-пот Є

Ігровий автомат вирізняється непоганим діапазоном грошових ставок - від 0,10 до 50 доларів. Водночас користувачі можуть отримати максимальне примноження ставки в х2.551.

ігровий стіл coin volcano

Слот Coin Volcano має функцію автоматичного запуску барабанів, що зручно для зайнятих гравців. До того ж завжди можна скористатися демонстраційною версією, яка дасть змогу грати абсолютно безкоштовно, не ризикуючи особистими накопиченнями.

Ігровий автомат Volcano Coin пропонує гравцям чимало бонусних пропозицій, здатних прикрасити ігровий процес і заробити ще більше реальних грошей. Розберемо кожен бонус більш детально.

Bonus buy options

Це платний бонус, для активації якого необхідно заплатити. Однак результат може дуже порадувати - гравцеві надається можливість примножити ставку від х30 до х75.

Hold & win feature

Для запуску бонусної гри необхідно зібрати в середньому ряду 3 спеціальних символи. Після запуску бонусу, гравцеві надається три безкоштовні обертання барабанів. Якщо під час фриспінів знову випадає на середньому ряду 3 спецсимволи, гра триває.

Mystery symbols

Спеціальні символи в Coin Volcano демо випадають на ігровому полі в хаотичному порядку. Вони дають змогу змінювати в комірках зображення на більш вигідні для гравця, приносячи грошовий прибуток.

Random coin collect feature

Така функція може з'явитися абсолютно випадково і принести гравцеві гарну винагороду. Виграш у такій грі гарантований - ризику програшу немає.

Grand jackpot

Джекпот у слоті представлений у трьох видах. MINI - дає змогу збільшити ставку з коефіцієнтом х10, MINOR - збільшує з коефіцієнтом х20, MAJOR - примножує х50.

Огляд Символів

Символи в слоті Volcano Coin дають змогу примножити ставку і заробити хороші гроші. Це не звичайні тематичні зображення з розкидом коефіцієнтів, як звикли спостерігати користувачі в стандартних ігрових автоматах.

Отже, всього існує шість ігрових символів, які можуть з'явитися на ігровому полі:

  • 1х-4х;
  • Mini 10x;
  • Minor 20x;
  • Мажор 50x;
  • Mystery;
  • Mystery Jackpot.

Слот Volcano Coin не належить до стандартних - кожен із символів відкриває певний бонусний раунд і примножує ставку. У цьому і є "фішка" ігрового автомата з кількістю барабанів і рядів 3х3.

Можна сказати, що слот має мінімальний рівень ризику - гравець частіше виграє, ніж програє. Про це також свідчить середньо-висока волатильність.

Як грати в coin volcano демо з телефону?

Ігровий автомат дає змогу робити ставки не тільки з ПК, а й із мобільних гаджетів. Слот повністю адаптований під телефони та планшети, зберігаючи всі функції та можливості. Гравцям доступна гра в мобільних додатках і в браузерній версії.

Coin Volcano: наш вердикт

Coin Volcano - ігровий автомат з чудовою графікою, хорошими бонусами і непоганими виплатами. Відмінно підійде для гравців різного рівня, завдяки широкому діапазону грошових ставок і високим коефіцієнтам примноження.

Високий показник віддачі говорить про часті виграші. Безліч функцій робить ігровий процес цікавим і захопливим. До того ж грати в слот Coin Volcano можна не тільки з комп'ютера, але і з мобільного телефону, що дуже зручно.

Автор

Юхим Калініченко

Юхим Калініченко

Юхим Калініченко - популярний блогер у світі гемблінгу. Він співпрацює з igroviavtomati.com.ua, досліджуючи механіку слотів і пишучи цікаві огляди. Юхим ділиться актуальними новинами про онлайн казино. Його статті стануть у нагоді тим, хто полюбляє азартні ігри.

Показати всі публікації від