Cosmolot

Отримай до 150,000 у Cosmolot граючи в Supreme Hot🌞

Ігровий автомат Supreme Hot Demo: Огляд Слота 2024

Supreme Hot

Ігровий автомат Supreme Hot Demo - це прогресивний слот від компанії EGT, який з'явився на ринку азартних ігор 23.07.2014 року. З перших місяців він зміг викликати великий інтерес у гравців, привертаючи увагу простою і водночас інтригуючою графікою, яка зачаровує з перших секунд. Слот Supreme Hot має унікальну бонусну функцію Jackpot Cards Mystery, завдяки якій суттєво можна збільшити кількість кредитів. Спробуйте Supreme Hot Demo якщо хотіли спробувати пограти в ігрові автомати безкоштовно. Найкращим вибором азартного майданчику для цього є казино Cosmobet.

Ігровий автомат Супрім Хот

🌞Supreme Hot у Космолот: Спекотні виграші до 150,000 грн та 550 FS!

ГРАТИ З БОНУСОМ!

Огляд символів слота

Інтерфейс слота і символи супрім хот

Ігровий автомат Суприм Хот Демо пропонує переважно фруктову тематику, яка комфортна для зорового сприйняття гравців. Символи мають великі розміри зображення на ігровому полі, виконані в яскравих відтінках. Кожен ігровий знак у слоті Супрі Хот має певний множник, який збільшує ставку в разі випадання на ігровому полі від трьох однакових символів.

У таблиці описані всі символи в ігровому слоті, а також їхні множники для ставок.

Характер символу Множник за три символи в комбінації
77 х60
$$ х40
Бар Бар х20
Зірки х16
Дзвіночки х16
Виноград х2
Абрикос х2
Яблуко х2
Вишня х2

Найчастіше на ігровому полі випадають символи фруктів із мінімальним множником х2. Але якщо гравець гратиме з високими ставками, навіть подвійний множник дасть змогу швидко виграти великі суми грошей.

Ігровий автомат Supreme Hot Demo має середню волатильність, тому гравці нерідко отримуватимуть прибуток. Максимальний множник х300, він дасть змогу зірвати великий куш, незалежно від розміру початкової ставки.

Комбінації частіше формуються з трьох однакових символів, але й чотири або п'ять символів в одному ланцюжку також зможуть випасти. Гравці, які роблять більші ставки в грі, мають більше шансів на випадання високих множників.

Як грати в Supreme Hot Demo

Виграш у слот супрім хот

Слот Supreme Hot доступний для гри на гроші та в демо-режимі, тому новачки для початку зможуть протестувати його з використанням віртуальних монет, і тільки потім запустити на гроші. У Supreme Hot грати безкоштовно можуть не тільки новачки, досвідчені гравці із зареєстрованим акаунтом також можуть запускати слот у демо-режимі, щоб просто провести вільний час або розробити особисту стратегію.

Ігровий автомат пропонує чотири особливості ігрового процесу, розглянемо їх:

 • Quick Betting Panel - це швидкі ставки, за допомогою яких гравець зможе визначити розмір ставки на наступні запуски барабана;
 • Credit - ця функція дає змогу гравцеві визначити розмір кредиту для кожного ряду і поставити оптимальну суму на обертання.
 • Автоплей - запуск автоматичної гри, яка передбачає обертання барабана без участі гравця. Автоматичну гру можна запустити на певну кількість спінів або ж встановити її вручну, коли в цьому буде необхідність;
 • Gamble - ця функція з'являється в тому разі, якщо на ігровому полі буде сформована виграшна комбінація, вона запускає функцію азартної гри. За допомогою неї гравці швидше зможуть істотно збільшити свої вкладення в гру.

Supreme Hot демо має просту панель управління, з якою зможе розібратися навіть новачок.

Jackpot Cards Mystery Бонус

Спеціальна функція Jackpot Cards Mystery пропонує гравцям чотири рівні. Кожна карткова масть відповідає певному рівню:

 • Трефи - перший рівень;
 • Бубни - другий рівень;
 • Чирви - третій рівень;
 • Піки - четвертий рівень.

Активувавши цю функцію, гравцеві запропонують на вибір 12 карт, перевернутих мастю вниз. Його завдання - вибрати із запропонованих кілька карт, поки не випаде три однакових масті. Щойно гравець збере комбінації з трьох однакових мастей, він отримає відповідний рівню приз.

Цей бонус випадає випадковим чином, тому отримати його зможуть і новачки, і гравці з досвідом. Він не вимагає вкладень, і є чудовим шансом заволодіти хорошим виграшем.

ЗА і ПРОТИ

Супрім Хот Демо - це унікальний незвичайний слот із хорошими бонусними можливостями та наявністю щедрих символів. Завдяки середній волатильності та відсотку віддачі понад 96%, кожен гравець має шанс отримати хорошу виплату.

Запустити Суприм Хот Демо можна в безкоштовній версії, яка дає змогу для початку протестувати гру на віртуальні монети і тільки потім перейти до особистих вкладень. Інтерфейс і оформлення гри доступне й ненав'язливе, воно не відволікає від ігрового процесу.

Унікальна функція Jackpot Cards Mystery дає можливість усім гравцям випробувати свою удачу і везіння, і без вкладень отримати велику виплату. Це безпрограшний бонус, розмір виграшу тут залежить виключно від масті карт, які вдасться відшукати гравцеві.

Слот Supreme Hot демо має деякі переваги та недоліки. Серед переваг виділяють:

 • ✅Високий відсоток віддачі - понад 96%;
 • ✅Наявність унікальної безпрограшної бонусної гри - Jackpot Cards Mystery;
 • ✅Проста і доступна панель управління;
 • ✅Максимальний множник ставки х300;
 • ✅Можливість запустити слот безкоштовно.

Ігровий автомат Супрім Хот Демо має і деякі недоліки, серед них відзначають:

 • ❌Низькі множники фруктових символів.

Ігровий автомат Supreme Hot демо сподобається тим гравцям, які люблять фруктову тематику та наявність приємних бонусних функцій. Незважаючи на середню волатильність, виграші можливі навіть за мінімальних ставок.

Автор

Юхим Калініченко

Юхим Калініченко

Юхим Калініченко - популярний блогер у світі гемблінгу. Він співпрацює з igroviavtomati.com.ua, досліджуючи механіку слотів і пишучи цікаві огляди.

Показати всі публікації від