Cosmolot

Космолот🚀: Отримай 150,000 ГРН граючи в Razor Shark🦈!

Ігровий автомат Razor Shark (Автомат Акула)

Razor Shark

Ігровий автомат Razor Shark з'явився 20.08.2019 року, він представляє тематику підводного світу. Розробником гри є відома компанія Push Gaming, про яку міг чути кожен гравець. Ліцензована гра гарантує чесні виплати в разі виграшу, і попередньо дає змогу протестувати ігровий процес у демо-режимі. Рекомендуємо грати в цей автомат онлайн тільки на перевірених нами казино.

Ігровий автомат Акула

Підводний світ бонусів Razor Shark у Космолот: 150,000 грн на кожне занурення!

ЗАБРАТИ БОНУС!

Огляд Демо Слота Razor Shark

Інтерфейс слота Razor Shark

Головним персонажем у слоті виступають акули, які пропонують високий множник у разі появи на ігровому полі. Відмінністю автомата є те, що він не має максимальної суми виграшу, для кожного гравця вона може бути різною. У процесі гри на геймерів чекають різні бонусні функції, що збільшують шанси на отримання великого виграшу, однією з найпопулярніших є функція Mystery Stacks.

Ігровий автомат Razor Shark демо користується великою популярністю серед гравців завдяки великим можливостям у грі та хорошим бонусним пропозиціям. Серед головних переваг слота можна відзначити:

  • Наявність декількох бонусних функцій для збільшення виграшу і безкоштовна гра;
  • Високий відсоток віддачі - 96,7%;
  • Високі множники для символів.

Деякі гравці можуть відзначати й недоліки ігрового автомата, найпоширенішим мінусом, на думку більшості, є тривала активація фріспінів. Ігровий автомат не можна назвати щедрим саме на безкоштовні обертання, вони тут з'являються досить рідко.

Символи Слота Акула

Символіка ігрового автомата Razor Shark представляє різні види акул, а також інші тематичні аксесуари у вигляді плавальних ласт, маски, фотоапарата й акваланга. Кожен символ має індивідуальний множник і видає виграш при появі на ігровому полі від трьох однакових елементів.

Символи слота Акула
Символ Множник за три символи Множник за чотири символи Множник за п'ять символів
Велика біла акула - вайлд 0,75 3,75 12,50
Синя акула 0,20 1 2,50
Зелена акула 0,25 1,25 3,75
Фіолетова акула 0,50 2,50 10
Фотоапарат 0,05 0,25 1,25
Маска 0,05 0,25 1,25
Ласти 0,05 0,25 1,25
Акваланг 0,05 0,25 1,25

Найчастіше випадають комбінації з трьох символів, які мають невеликі множники для ставки. Але в разі великих ставок, виплата буде відповідна. Якщо на ігровому полі випаде символ білої Акули, він зможе замінити інші символи і посприяти формуванню виграшної комбінації. При появі трьох скатерів для гравця запускається бонусна функція у вигляді безкоштовної гри.

Бонуси слота Razor Shark Demo

Бонуси Razor Shark

Ігровий автомат Razor Shark Demo не залишає гравців без бонусів у процесі гри, ними є не тільки безкоштовні спіни. Кожна бонусна функція дає змогу гравцям вигравати більші суми грошей, не роблячи при цьому максимальних вкладень у гру.

Як працює Mystery Stacks + Nudge and Reveal

Функція Mystery Stacks - це незвичайні загадкові символи, вони випадають стопками відразу по чотири штуки, можуть займати різні місця на ігровому столі. Відразу після їхнього випадання автоматично буде запущена функція Nudge and Reveal. Вона показує символи, які розташовані за загадковими стопками. Ними можуть бути як символи золотої Акули, так і оплачувані символи.

Якщо за загадковими стопками будуть оплачувані символи, то виграші вираховуються зліва направо. Якщо ж там будуть символи золотої Акули, на ігровому полі з'явиться ще одна додаткова функція - Razor Reveal.

Функція Razor Reveal випадає на символах скатер або Bet Multiplier Coins. Монети з множником збільшують розміри ставок від х1 до х2500. Якщо на ігровому полі з'являться символи розкиду, вони зможуть запустити фріспіни, у разі випадання більше трьох скатерів.

Безкоштовні ігри слота Razor Shark

Функція безкоштовної гри в Razor Shark slot активується в тому випадку, коли на ігрових барабанах з'являється не менше трьох символів розкиду. Для початку гравець зіткнеться з двома Mystery Stacks на другому і четвертому барабані. Оскільки загадкові стопки активують функцію Nudge and Reveal, множник виграшу під час безкоштовної гри з кожним разом збільшуватиметься на х1. Гравці зможуть виграти суму, що перевищує свою ставку в 50 000 разів.

Безкоштовна гра буде закінчена, коли на ігровому полі не залишиться жодного символу Mystery. Якщо з'являться нові символи Mystery, безкоштовна гра буде продовжена, тим самим, збільшивши шанси гравців на отримання додаткового виграшу.

Раунд із фріспінами

Раунд із фріспінами запускає символ Бритвена акула - це скаттер символ. Якщо з'явиться три і більше скатерів, гравцеві надається раунд із безкоштовними спінами. Під час використання фріспінів на другому і четвертому барабані з'являтимуться загадкові символи, що обертаються вниз під час кожного запуску барабана.

Функція фріспінів буде активною до того моменту, поки на ігрових лініях присутній Mystery Stack. Стежити за множниками символів можна на синій дошці для серфінгу.

Razor Shark Демо: Наш Вердикт

Ігровий автомат Акула - це слот із великою кількістю нестандартних бонусів, завдяки яким гравці зможуть отримувати великі виграші. Відмінною особливістю автомата від інших подібних ігор є те, що тут немає встановленого максимального виграшу. Для кожного гравця ця сума може бути різною, все залежить від особливостей активних бонусних функцій, розмірів ставок і особистого везіння.

Серед сильних сторін ігрового автомата Razor Shark можна відзначити:

  • Велика кількість бонусних заохочень;
  • Немає ліміту виграшу;
  • Високі множники скатера;
  • Красиве і яскраве оформлення ігрового столу;
  • Проста механіка управління грою.

Shark slot можна рекомендувати гравцям, тому що він надає реальні шанси на великі виграші, пропонує незвичайні бонусні функції з високими множниками, має просту механіку. Новачки для початку можуть у Razor Shark пограти безплатно, щоб оцінити всі його сильні сторони на особистій практиці й тільки потім переходити до ризикової гри на гроші.

Автор

Юхим Калініченко

Юхим Калініченко

Юхим Калініченко - популярний блогер у світі гемблінгу. Він співпрацює з igroviavtomati.com.ua, досліджуючи механіку слотів і пишучи цікаві огляди.

Показати всі публікації від